Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire jó az E vitamin?

Mire jó az E vitamin?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Főként a bőr és a haj egészségéért felelős.
2008. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De csak kura szeruen szabad szedni!!!!!! En ezt nem tudtam es csunya majfoltok jottek ki a szemem korul ami evekig tartott, hogy elmult. Nyaron rendesen bebarnult mint a szeplolcsak szepen osszefuggo foltot alkotott...valahol szerencses vagyok, hogy a szemuvegem eltakarta de azert nem volt egy szep latvany az arcomon...
2008. máj. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem írónak válaszolnám, hogy a májfoltokat nem valószínű, hogy az E-vitamin okozta volna, annak ugyanis nincs ilyen mellékhatása.

Vannak más gyógyszerek és bizonyos gyógynövényes szerek (pl. orbáncfű), ami fényérzékenységet okoz.

Ezen kívül fogamzásgátló szedése mellett jelentkezhet,hormonális okok miatt. Nekem is akkor jöttek ki a májfoltjaim, mikor évekig szedtem, nyáron nagyon csúnyák voltak, de miután leálltam a fogamzásgátlóval, lassan, de elég szépen eltűntek.

2008. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!