Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilálás előtt lehet e használ...

Epilálás előtt lehet e használni lidokainos krémet, ha igen, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hatásosan csökkenti-e a fájdalmat, mert még nem próbáltam. Milyen nagy felületen alkalmazható egyszerre? Nem tudom, hogy okozhat e túladagolást, vagy ilyesmit, ha egyszerre kenem be a lábaim, karom...
2009. aug. 6. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lidokainról én úgy tudom, vényköteles, tehát csak úgy magán módon alkalmazni szerintem nem túl jó ötlet. Ha érzékeny vagy rá, akár a szívedre is mehet. Hogy ez a bizonyos krém milyen paraméterekkel bír, azt nem tudom, de nem biztos, hogy megéri a rizikót.
2009. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen vényköteles.

Azért annyira nem fáj az epilálás, hogy érzéstelenítőt kelljen használni. Én fürdés után csinálom, akkor megpuhul a bőrőm és kevésbé fáj.

2009. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Lidokain felszínileg csak nyálkahártyán hat, közvetlenül a bőrön nem. úgyhogy kenheted, ahogy akarod, semmit nem fog használni.
2009. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Nekem nagyon fáj ha epilálok, mert olyan a lában, mint egy férfié ( vagy rosszabb), vagy hormonális a gond vagy az erre ható hormonra érzékenyebb a bizonyos receptor a bőrömben. Megvisel a külsőm, teszek ellne, de szinte kibírhatatlan, a gyantáztattam, most géppel epilálok, mindkettő fáj. Amikor már neincs erőm kézbevenni az epiláló gépet akkor borotválom, de semeddig sem hat...gyorsan kinő. Más megoldás meg drága nekem. Nehéz...
2009. aug. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!