Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátnőm megpróbál öngyilkos...

A barátnőm megpróbál öngyilkos lenni egy fiú miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régebben is észrevettem hogy állandóan depressziós, meg hogy vágdossa magát. Akkor azt hiszem családi okok miatt csinálta. Most megint elkezdte de most az erét, és ilyeneket mond hogy a szike nem viszi a bőrét.. Egy fiúba szerelmes és tök jól elvoltak meg minden, rendes fiú azt hiszem és a b.nőm csak azért kezdte el megint vágdosni magát mert találkozott a fiúval és ő neki a barátjaival kellett lennie és alig beszéltek... (Én is ott voltam a barátnőmmel de ugye ő csak a fiú izgatta de előre megmondtam neki hogy ez lesz de nem hallgatott rám) mit csináljak? Nem akarom hogy hülyeséget csináljon .. Ráadasul hasonló helyzetben szinte mindenki van sőt még rosszabba is de nem képes felfogni ://
2012. okt. 16. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak azt akarja, hogy figyeljenek rá, ezért életlen késsel dörzsöli a kezét.

Ne foglalkozz vele, majd abbahagyja.

2012. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnak róla szülei akkor mindenképp szólj nekik.
2012. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első szerintem igazad van de egyszerűen nem bírom mert volt már hogy rendes szikévél vágdta fel a kéz fejèt de annak mi értelme? :/ második ha nem hadja abba akkor szólok de akkor már egy szakembernek is
2012. okt. 16. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
nem a Te dolgod szakembernek szólnod hanem a szüleinek. bár nem értem a szülei ezt hogy nem veszik észre, főleg ha a kézfejét vagdossa. Szólhatsz az osztályfőnöknek is. vagy az iskolában valakinek.
2012. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megmondom neki hogy ha most nem hagyja abba szólok vkinek
2012. okt. 16. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!