Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy AIDS?

Lehetséges, hogy AIDS?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 3 éve volt egy egyéjszakás kalandom. Utána igazábol nem volt semmi különös. Most egy éve vagyok együtt a barátnömmel , és tegnap kijött az egész testemen sok sok kiütés. Leginkiább a térdemen és a könyökömön van erős rózsaszines szine, de a hátam viszont tele van vele. Olyan mint nagyon sok apro csipés. Ez utalhat ilyen jellegü megbetegedésre ?

2012. okt. 19. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak a HIV szűrés derítheti ki.
2012. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A barátnömnek soha nem volt ilyen panasza , és már egy éve élünk szexuális életet. Elképzelhetö , hogy csak ennyi idö után mutatkozik ilyen kiutéses tünet? Azt olvastam hogy ez a fertözést kovetoen 3-6. hétben szokott jelentkezni.
2012. okt. 19. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Kiütés bármitől előfordulhat, de ahogyan az előttem szóló is írta, a kérdésedre csak egy dolog adhat pontos választ, és az egy teszt.
2012. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha azt írom, hogy ez biztos nem HIV, attól még lehet az, hiszen biztos tünetek nincsenek. Elvileg a kiütés az AIDS fázisban van, ami 5-15 év után jelentkezik.

Ha félsz elmenni HIV szűrésre, akkor menj el vért adni és ha találnak valamit, úgyis értesítenek 2 héten belül.

2012. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

[link]


Ha nem ilyen a kiütés nincs gond!

2012. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ilyesmi. Sürün helyezkedik el , már majdnem hogy összefolyan és viszonylag halványak.
2012. okt. 19. 12:19
 7/10 anonim válasza:
Ne aggódj szerintem akkor nem vagy AIDS-es!Csak mostmár ügyelj arra,hogy kerüld az olyan helyzeteket, amik kiválthatják..
2012. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A HIV fertőzés után első fázisban jelentkező tünetek a fertőzés után pár héttel megjelennek. Ezek hasonlóak ahhoz, mint amik mononucleosis fertőzésnél is vannak (ott 30-50 nap lappangás után jelennek meg.)

A mononucleosis (csókbetegség) nagyon gyakori betegség.


[link]

[link]


Hogy megnyugodj, a helyedben elmennék véradásra (ezzel te segítesz másoknak), ott alapban szűrnek HIV-re, hepatitisekre. [link]

2012. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem , hogy annyira sok lehetőséget adnék neki. Még csak 18 vagyok , és a mostani barátnömön kivül csak 1 valakivel volt intim kapcsolatom , és vele is csak egyszer. Remélem nem komoly a dolog. Elég hipochonder tudok lenni.
2012. okt. 19. 12:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy, vagy megcsípett valami. Ne aggódj! Ha nagyon parázol, kérj beutalót vérvételre.
2012. okt. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!