Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel 9-kor bevettem 2 szem...

Reggel 9-kor bevettem 2 szem Frontint. Este kertipatri lesz, ihatok akkor már alkoholt? Előjött a pánikbetegségem nagyon, azért kellett bevenni.

Figyelt kérdés
Addigra kiürül a szervezetemből?
2009. aug. 8. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:

legközelebb ne pánikolj!

Amúgy sztem ihatsz persze, az alprazolam átlaóg 4-6 óra alatt kiürül a szervezetből.

Persze azt nem írtad melyikből vettél be kettőt, mert ugye van 3 féle mg-os kiszerelésben, de tök mindegy, estére ki kell ürülnie!

2009. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ihatsz nyugodtan. de ivás előtt ne nagyon vegyél be újabb adagot. kezelik neked amúgy rendesen a pánikbetetgséged? úgy értem, jársz pszichoterapeutához beszélgetésekre? autogén tréninget tanultál már?
2009. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! 0,5 mg-osból vettem be, mert sajnos elég nagy darab vagyok (100 kiló) és kisebb nem nagyon hat. Remélem nem lesz semmi gond ha iszok, mert nagyon ritkán jutok el bulizni és szeretnék iszogatni egy kicsit!
2009. aug. 8. 16:16
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen járok dokihoz, kisebb-nagyobb sikerrel. Nem hallottam még az az autogén tréningről. Beválhat?
2009. aug. 8. 16:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Estig az lebomlik.
2009. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy sem lesz semmi gond,esetleg előbb megüt az alkohol.Mindenesetre ha pánikbeteg vagy vigyázz az alkoholfogyasztással...


Jó szórakozást!

2009. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Nem nagyon szoktam én inni, csak alkalmanként.
2009. aug. 8. 18:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az autogén tréningről érdeklődj a pszichológusodnál. fura, hogy neked még nem beszélt erről. ez egy relaxációs technika, amivel saját magadtól is legyőzheted a pánikrohamot. tanfolyamok keretében tanítják.
2009. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Van egy ismerősöm aki frontint szed es naponta iszik alkoholt...és már nem is kell sok, 2-3 sör és máris részeg és nemhogy részeg hanem olyan mintha be volna drogozva,csak azt nem tudom meddig fogja birni? Ugyhogy csak csinján az alkohollal...én csak ennyit tudok tanácsolni,és ha mégis az alkohol mellett döntesz akkor ne szedd a frontint.
2010. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
59%
A frontin tabletta 5-6 óra eltelte után kiürül a vérből ezáltal nincs is hatása, és lehet rá alkoholt fogyasztani, de inkább csak mértékkel. Egy 8 óra elteltével már fogyasztható több is.
2011. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!