Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Méran az hogyha énekorán...

Méran az hogyha énekorán énekelek egy népdalt, állandoan ásítok, még a kérdés kiirása közben is ásítoztam?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés infó írtál, szűkíteni kellene a kört. Ennyiből számos okra lehet következtetni, pl. magnéziumhiányra.
2012. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemtudom hogyan szűkiteni, amikor elkezdek énekelni rámtör az ásítás.
2012. nov. 5. 16:33
 3/5 anonim válasza:
Jól veszed a levegőt, ezért ásítozol. Ha valakit énekelni tanítanak, mindig mondják, hogy akkor jó, ha ásítanod kell :)
2013. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A 3.nak van igaza. :)

Nincs itt szo magneziumhianyrol. A kerdes kiirasa kozben meg azert asitottal mert ha sokszor gondolgatod magadban az asitast akkor elobb utobb asitani fogsz. Most en is asitottam. :D Probald ki: mondd ki egymas utan 10szer 20szor hogy asit es asitani fogsz. :D

2013. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanez van velem is nemtudom miért:( ha eneklek egyszer csak asitanom kell és nemtudom visszatartani és olyan furcsa hangja lesz tőle a dalnak:D de én is szeretnék változtatni
2013. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!