Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 31hetes kismama vagyok és...

31hetes kismama vagyok és 1honapja problémám vannak! Milyen beteggségem lehet?

Figyelt kérdés
Ugy kezdödött az egész hogy olyan erős gyomor és bélfájás +hányinger jött ram hogy majdnem sirtam.nagyon fajt! Egy nap tobbszor is ramjott masfelhetig.szekrekedesem volt de ugy ereztem hogy szekelnem kell de nemtudtam.majd a gyomor es bel fajas enyhult de folyamatos lett es hasmenesen volt.a szekrekedes es a hasmenes felvaltva volt.a bel es gyomor fajas + hanyinger es hanyas allando!na meg valadekozik a fenekem....mostmar kezdek megijjedni.mi lehet ez? Orvosnak nem mondtam meg!

2012. okt. 22. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig meg kellene,mert ez így a babának sem jó.Ha hasmenésed van,akkor kevés tápanyag szívódik fel a szervezetedben,ha pedig székrekedésed van,akkor az erőlködés koraszülést idézhet elő.
2012. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah es elfelejtettem hazza irrni hogy az ételt sem emesztem meg rendesen ( ételdarabok vannak a székletemben) és néha fáj a kitörlésnél annyira hogy utana jarni is aligtudok.de ez nagyon ritka
2012. okt. 22. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Most a gyermek a legfontosabb.Az orvos tudni fogja,hogyan lehet javítani az állapotodon.Keresd fel minél hamarabb!
2012. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!