Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az ember miért büdös belül?

Az ember miért büdös belül?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
?? Ez egy üzem.Vannak termékei és melléktermékei.A szag az pedig természetes,még ha nem is tetszik annyira,mint egy virág illata. Az a virágra jellemző,ez meg ránk.Alapesetben kívül is "büdösek" vagyunk,de álcázzuk magunkat virágillattal pld.
2012. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orr a felbontatlan emberekre van kalibrálva, ezért a bőrt lehet jóillatúnak érezni, a belsőségeket meg nem.
2012. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

:) felbontatlan ember

tehát, hogy kiszagoljuk, nehogy egy múmiával legyünk, csupán fajfenntartási védelem már ez is..

2012. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szagoltam még felbontott embert, nem tudom pontosan milyen szagú. De gondolom a megemésztett étel miatt, meg mert egy zárt rendszer vagy, nem nagyon szellőzöl a belsőszerveid között, ilyenek...
2012. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

itt a kérdés eleve, hogy miért ítéljük büdösnek a rothadó dolgokat?

szerintem ez elemi ösztön. egészséges tartás a haláltól.

2012. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
meg a fertőzéstől is véd az undor
2012. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetes körülmények között, ha egy ember belső részeinek a szagát érzed, akkor ott valami komoly gond van. Erre figyelmeztet a szaglásod is: ezért érzed büdösnek és nem kellemesnek.
2012. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vagy így jön ki a sok gonoszság.


de inkább az előttem levők válasza.

2012. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!