Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ecet és teafa v grapefruit...

Ecet és teafa v grapefruit magolaj együttes használata körömgombára megfelel?

Figyelt kérdés

Ecetet kezdtem el használni, hátha nekem is beválik (nailner-en és loceryl-on már túl vagyok) de gondoltam mellé még meg lehetne spékelni teafaolajjal vagy grapefruit magolajjal (amit előbb találok). Egyszer próbáltam a dm-es teafaolajat, de a család többi tagja megtiltotta hogy használjam mert utána órákig elviselhetetlen szag volt a fürdőben. De most már nem érdekelne, kibírnám, csak segítsen.

Nem üti egymást a kettő?



2012. okt. 22. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha orvoshoz mennél inkább?
2012. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem egyszerre, hanem naponta felváltva, esetleg propolisz tinktúrát is bevetni. Ügyelni a lábbeli fertőtlenítésére és megfeleló zokni cserére. De ez nem két hét kérdése.

Létezik egy termék, mely okos gomba névre hallgat és PYTHIE BIODEUR NAIL néven ismert termék, csak meg kell találni az elérhetőségét.

2012. okt. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első hozzászólónak: a loceryl úgy tudom nem kapható vény nélkül tehát ebből már látszik hogy voltam orvosnál. A gond az hogy én azt mondtam a bőrgyógyásznak hogy sztem gombás a körmöm, ő meg az asztal fölött kihajolt, ránézett és azt mondta hogy az nem az, biztos beütöttem. Én viszont ragaszkodtam hozzá hogy az (tényleg az, mert körmös is mondta) és akkor felírta a locerylt.
2012. okt. 23. 11:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egyszerre használatot úgy értettem hogy naponta kétszer ecet és ha van időm akkor még valahol a kettő között a teafa vagy grapefruit olaj, vagy esetleg a napi kettő közül egyik ecet másik meg olaj.
2012. okt. 23. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:

"Első hozzászólónak: a loceryl úgy tudom nem kapható vény nélkül tehát ebből már látszik hogy voltam orvosnál. A gond az hogy én azt mondtam a bőrgyógyásznak hogy sztem gombás a körmöm, ő meg az asztal fölött kihajolt, ránézett és azt mondta hogy az nem az, biztos beütöttem. Én viszont ragaszkodtam hozzá hogy az (tényleg az, mert körmös is mondta) és akkor felírta a locerylt.

" akkor elmész másik dokihoz, aki bőrkaparékot vesz...

2012. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem mellesleg a körmödről akkor tűnik el a fertőzés, ha teljesen lenő, ez akár 2-3 hónap is lehet, addig a továbbterjedést kell megakadályozni...
2012. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkónak tűnni vagy ilyesmi, de eddig senki nem írt olyat amit eddig ne tudnék. No és persze csak egyvalaki volt aki a kérdésemre próbált válaszolni.
2012. okt. 23. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!