Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Víz lenne a tüdőmben? Esetleg...

Víz lenne a tüdőmben? Esetleg szójaallergia? Vagy ez miez?

Figyelt kérdés

Hello.

17/f vagyok, asztmás.

Kb 5 hete megbetegedtem a a szokásos torok, kissé tüdőfájás, köhögés kis láz megfázás. Szedtem többféle antibiotikumot, gyulladáscsökkentőt, inhalalátam, az orvos javaslatára mert állandó ingert éreztem h köhögjek és köhögési rohamok jöttek rám és nemisnagyon szakadt fel semmi. Kb 2hét múlva megelégeltem és felmentem az aszthmás orvosomhoz h derítse már ki h miez. Csináltak tüdőröngent, aztmondta h bevan kicsit gyulladva a hörgőm és írt fel gyulladáscsökkentőt. Beszedtem de nemnagyon lett jobb megmaradt az inger a roham és néha öklendezek fel valami folyékony cuccot de szerintem nem a gyomorból jön mert nincs hányás íze. Mostanában arra gyanakodtam h kb 3 hete elkezdtem szedni szójafeherjét h nem-e esetleg arra vagyok e allergiás mert annak is vannak ilyen tünetei.

Szerintem h víz legyen a tüdőmben ahoz még fiatal vagyok de akkor mi az a válladék? Meg akkor a röntgenen észre is vették volna.

De akkor mi lehet ez? Vélemény?:)



2012. okt. 24. 14:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!