Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már drognak számít? Közeli...

Sammy2000 kérdése:

Ez már drognak számít? Közeli családtagom napi szükségletei:5 méregerős kávé,3szem xanax 2szem antidepi 1-2üveg energiaital 1-2 doboz cigi ritkán alkokhol. Lebeszélni nem tudom semmiről sem. Mi lehet ennek a vége hosszútávon, mert én aggódom érte.

Figyelt kérdés
Az alany nőből van és 40 kg.

2012. okt. 26. 23:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Próbálom neki ecsetelni halványan az itt hallotakat, de amint megemlítenem őrjöngöni kezd. Ilyenkor félelmetes tud lenni. A borzasztó az hogy egyedül nevel egy hatéves kisfiút. Most már csak a gyerek miatt akarok rajta segíteni, de lassan már feladom. Néha úgy viselkedik mint egy elmebeteg.
2012. nov. 4. 21:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem már volt olyan hogy 800 mg koffein tablettát vettem be egyszerre! ami 8 erős kávénak felel meg, vagy több mint 2,5 liter energiaitalnak (mert az 32mg/100ml) , ez reggel volt, és délután sem éreztem magam zombinak és aludni is jól tudtam, egyedül az étvágyamon vettem észre mintha csökkent volna, de aki koffein érkény annak még csak egy kávétól is fájhat a feje. Tehát valakinek ez a mennyiség lehet hogy sokkal kevésbé kárós mint ahogy az ember gondolná, és is sokáig kezdtem úgy a napot hogy minden reggel megittam egy 5 személyes kávét hónapokon keresztül, utána abba hagytam, és mégsem éreztem semmi megvonást, valójában minden embernek mindenből minden más mennyiségben számít drognak, de azt megértem hogy aggódsz miatt, de ettől még élhet valaki sokáig, példa az egyik nagybátyám 65 éves egy nap lazán megiszik 2 liter rövidet is, cigizik kőkeményen 2-3 dobozzal, és kb tízen éves kora óta csinálja ezt, max annyi, hogy nem kapásból 2 liter röviddel kezdte, meg 5 liter borral...
2012. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!