Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvajáróvagyok? Szeretnék az...

Citylife kérdése:

Alvajáróvagyok? Szeretnék az lenni ezek után!

Figyelt kérdés
Na szóval!Én erről az egészről nem tudok!Mamám mesélte.Úgy kezdődött,hogy este 10 órakor kimentem a konyhába ahova fel van rakva az óra a falra és elkezdtem kiabálni,hogy reggel 6 óra van,jaj elkések a suliból(épp szünet van 1 hétig)És mamám mondta hogy este 10 óra van mit akarok suliba menni meg amúgy se kell menni mert szünet van!Aztán mondtam neki,hogy nembaj,attól még hazamehetek!Mondta rá mamán,hogy menjek el aludni és elmentem a szobámba,majd bejött megnézni,hogy lefeküdtem-e és látta,hogy ott állok a másik szoba ajtófélfájánál.Megkérdezte,hogy mit akarok ott és mondtam neki,hogy ruhát keresek a suliban.Aztán monda,hogy feküdjek le és lefeküdtem...Ez mitől lehet? :'D :$ ez elég viccesen hangzott mikor mamám mesélte... szeretnék alvajáró lenni ezek után :$

2012. okt. 29. 10:46
 1/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Szeretnél az lenni, és frászt hozni a többiekre? Te se vagy ép...
2012. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D hátchhh..nem azért szeretnék az lenni,hogy a frászt hozzam a többiekre,hanem mert elég vicces,vagyis éppen elég furcsa,de különös :$
2012. okt. 30. 13:11
 3/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Minek, ha úgysem emlékszel rá? Vagy bekamerázod a házat, másnap meg röhögsz magadon?
2012. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D nem rossz ötlet :D de amúgy komolyra fordulva megtudnám miket csinálnék mert megkérdezném mamámat :DD
2012. okt. 31. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan jó az, hidd el. :D Kirándulásokon, táborban elég ciki néha. :S Én egyszer meg akartam ütni a nővéremet egy zsepiért....


16L

2013. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!