Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbélgyulladásban szenvedő...

Vastagbélgyulladásban szenvedők! Amikor a gyulladás épp aktív állapotban van milyen gyógyszert szoktatok kapni? Folyt lent

Figyelt kérdés

Sajnos 90%ban szteroidot medrolt ad az orvos, viszont ha abbahagyom csökkentve ahogy a doki előírja akkor megint előjön a baj, és úgymond függő leszek a szteroidtól, amit nem épp szívlelek, mivel énekesnő/táncosnő vagyok, sok fellépésem van, sokat mozgok a színpadon, nagyon nem érzem jól magam, és szinte sírni tudnék akkor amikor már agyon szteroidoztak és felszedek vagy 5-10kgot...

Szoktak más gyógyszert írni, aminek nem ennyire "látványos" a mellékhatása? Pl most Budenofalkot kapok kapszulát a Pentasa és Imurán mellett de marhára nem vagyok jobban. Stresszelem is magam rendesen emiatt ami gondolom megint nem segít... a dokihoz meg kb 1hónap múlva lenne időpont-.- szóval ha nem leszek jobban, irány a sürgősségi... és nekem nemigen lenne időm most kórházban csücsülni...


2012. okt. 31. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!