Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincferdülésre, ortopéd...

Gerincferdülésre, ortopéd orvos, milyen felmentést, kezelést vagy javaslatot tud-szokott írni?

Figyelt kérdés
kiváncsi lennék az összes lehetőségre,amit kapott vki már gerinferdüléssel.gondolok gyogytorna gyoguszás tesi felnetés részleges felmentés!
2009. aug. 11. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyógytornára kellett járnom és úszást javasolt a doki.

Könnyített tesi órán vehettem részt. Nem csinálhattam felülést, nem mászhattam bordásfalra, semmi olyat nem csinálhattam, ami a hátat domborítja. Magas sarkúban sem szabadna járnom. :)

2009. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. aug. 13. 00:11
 3/3 anonim ***** válasza:

én azért mentem beutalóért iskolaorvoshoz,mert nem akartam tesizni (órarendbem más volt,egy másik osztállyal lett volna együtt tesim) szóval azért nem volt súlyos probléma.

elküldtek az ortopédián gerinctornára plusz kaptam talpbetétet, fél éves felmentést kaptam teljes tesi alól, de kövi félévig áthúzhattam volna.igaz akkormár nem jártam külön tornára, se órára, de senkinek nem tűnt fel,le lettem zárva 5ösre:D

idén azért remélem már passzol az órarendem, hiszen a tesi jóóó=)

2009. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!