Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Káros a házi beöntés?

Káros a házi beöntés?

Figyelt kérdés
Tudjátok mikor pl zuhannyal kimossuk a végbelünket, csináltam anális szex előtt, de igazából megtetszett, mert jó érzés mikor még nem tudom kiüríteni, mert nincs annyira tele, akkor is ki tudom így mosni. Nem tudjátok ez káros így?
2009. aug. 11. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van veszélye a dolognak, nem véletlen, hogy a beöntést nem a hálózati vízzel szokták végezni. Az ugyanis meglehetősen nagy nyomású (erről magad is meggyőződhetsz: ha kinyitod a csapot, nem csak csepeg a víz és akár még a tizedik emelet magasságában is igen rendesen megindul az áramlás), ami - ha nem vigyázol eléggé - túl nagy erőt fejthet ki a végbélre. Ez akkor jelentkezik, mikor az telítődik vízzel, csak nem biztos, hogy azt te azonnal érzed. De éppen ezért lehet kapni beöntőkészletet zacskóval, gumicsővel, kis csappal, amit ha kb. 1 m magasra függesztesz fel, a vízoszlop nyomása nem lesz veszélyes mértékű.
2009. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aham, és ha mondjuk nem a legerősebb sugárral engedem és nem is tele? hanem valamennyit, amit kiengedek és akkor újra megismétlem?
2009. aug. 11. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az lehet még a veszélye, hogy az ember könnyen hozzászokik, hogy így ürít, és a későbbiekben nehezen mehet enélkül. Néha nekem is "jólesne", de inkább nem csinálom. Igyekszem rostban gazdag kajákat enni és sok vizet inni, hogy ne legyenek ilyen gondjaim.
2009. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Itt is, mint mindenben érték a mérték...

A beöntés kúra-szerű alkalmazását javaslom, így elkerülhető a hozzászokás...

(Rata B. Daniel)

2009. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Evvel a zuhanycsőves technikával nem lehet feljebb küldeni a bélben olyan dolgokat aminek lent lenne a helye?
2017. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!