Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az életem...

Mit tegyek ha az életem romokban hever és sokszor már nem látok kiutat? 20/f

Figyelt kérdés
1 éve pokol az életem. Nagyon lefogytam, fájdalmaim vannak, hasmenésem bizonyos ételektől, nem ihatok alkoholt sem, mert az sincs a hasamra jó hatással. Régen az evés nagy örömöt jelentett a számomra, már csak bizonyos ételeket fogyaszthatok, és azt is csak mértékkel, állandóan visszafogom magam, nagyon nehéz és nem tudom elképzelni, hogy így éljem tovább az életem. Régebben imádtam sportolni, mára már ez is hasi fájdalmakkal jár, és érzem, hogy a teljesítményem is jelentősen romlott. Bulizni nem járok mivel nem ihatok..így nem érezném jól magam. Nem tudok másra koncentrálni csak erre az egész kárhozatra... ezért nem tudok odafigyelni rendesen semmire sem. Itt vagyok 20 éves önbizalom, kedv, remény nélkül és jobbra vágyom... Mit tehetnék?

2012. nov. 3. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Orovos látott már. Általában ezeknek a tüneteknek étel allergia vagy étel intolerancia az oka. Ki kell vizsgáltatni.
2012. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi az első mondat végén ?-et akartam.
2012. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en belgyulladasra tippeltem volna (ibs vagy chron)

ha tudod hogy miben szenvedsz akkor talan erdemes lenne sorstarsaiddal beszelgetned, a tapasztalabbak tudnak tippeket es taktikakat adni, hogy mit erdemes enni, mire erdemes figyelni (en hallottam olyan chronosrol, aki tud sort inni pl. nyilvan nem alkoholista, de azzal tud kicsit lazitani) ha az allapotod normalisabb kerekvagasba kerul, akkor nyilvan konnyebb lesz minden teren az eleted. kerj segitseget, szakemberektol (gasztroenterologia) ha ezen tul vagy es nincs klub a hasonlo problemakkal kuzdok szamara, akkor biztos talalsz a neten legalabb egy forumot. Hajra!:)

2012. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen valószínűleg IBS, laktóz érzékeny vagyok, az orvos azt mondta másra nem vagyok érzékeny, mert azt a labor eredmények kimutatták volna. A vizsgálataim végén járok már minden negatív eredményt mutatott ki kivéve a CT. Ott kórosan megnagyobbodott nyirokcsomókat találtak a bélfodornál. De végeztek mellhasi CT-t is ott pedig nem volt rendellenesség. Limfómára gondoltak, de így ez kizárva. Székletvizsgálat történt, de az eredmény negatív lett. Az orvos azt mondta, hogy nem tudja mi okozhatja ezt az egészet és nem is biztos, hogy ki fogja tudni deríteni.

Olvastam már sokat az IBS-ről és akiknek ez van sokkal rosszabbak a tünetei, mint nekem, ezért reménykedem.

2012. nov. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!