Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék minden jót megadni...

Szeretnék minden jót megadni a szervezetemnek és felerősíteni egy kicsit magam, mert most lesznek majd a vizsgáim, és sokszor lesz úgy hogy a tanulás átnyúlik az éjszakába szerinted?

Figyelt kérdés

1szelet barnakenyér, 1db főtt tojás, 2szelet sajt, uborkaszelet és 1 paprikaszelet

1dbalma

1 tányér krumplipüré, 3ek párolt karalábé, 1 szelet sült csirkemell és 1db sült csirkecomb és céklasaláta

2db körte 4db füge

1alma 1 140grammos natur danone joghurt

igaz ezt nem kellett volna de teflona piritottam át kb 30dkg mogyorót és azt megettem tudom ez rengeteg kcal de nagyon éhes voltam tudom ez nem mentség na ezt nem kellett volna

mennyi kcal


2012. okt. 19. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól teszed! a csokit el ne felejtsd!!! az sokat segit a koncentrálásban is,meg nyugtat is. Szehetsz multivitamint is,az se árt iylenkor
2012. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!