Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokszor...

Miért van az, hogy sokszor úgy érzem, mintha bizonyos (hosszú ideig történő) dolgok meg sem történtek volna?

Figyelt kérdés

Már kisebb koromban is megfigyeltem, hogy ha pl. egy hét családi nyaralás után hazaértünk, akkor olyan volt, mintha az a hét meg sem történt volna.

Most végeztem a főiskolán (3 évig jártam), ami 110 km-re van a lakóhelyemtől, így ott albérletben laktam, hétvégente jártam haza. Bármi történt itthon, mikor visszamentem a főiskolára, úgy éreztem, hogy nem is voltam otthon, vagy bármi történt a fősulin és hazajöttem, olyan volt, mintha nem is lettem volna 5 napig abban a másik városban.

Most, hogy végeztem a főiskolán, új suliba fogok menni és kérdezte egy barátnőm, hogy nem lesz fura? És én rögtön rávágtam, hogy nem, teljesen természetes, egyébként is úgy érzem, mintha a 3 év főiskola meg sem történt volna.

Nemrég szakítottam a barátommal, aki ott lakik, ahová fősulira jártam, itt nálunk nem volt (sajnos odáig nem jutottunk el, hogy "hazahozzam"), én fizettem nyáron is az albérletemet, ott voltunk mindig. Most, hogy hazaköltöztem, teljesen úgy érzem, hogy ez a két hónap, amíg a fiúval voltam, nem is volt valóságos. Teljesen ott folytatódik az életem, ahol előtte is tartott.

Valami baj lehet velem?

Vagy mi ez?

Esetleg volt már ilyen mással is?


2012. aug. 15. 15:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!