Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet pajzsmirigy-gyulladás...

Ez lehet pajzsmirigy-gyulladás? Többi lenn!

Figyelt kérdés
Ez a tünetem:ha rendesen tartom a fejem,fáj,ahogy nyelek,de ha a fejemet lehorgasztom,akkor nem.Fáj a nyelőcsövemnél kivülről,de alul,mármint a nyakam elölről.nem tudom így leírni.kb ott érzem,ahol a pjzsmirigy van.de nincs megnagyobbodva semmi,jól érzem magamat,nem vagyok lázas.viszont arra gondoltam,hogy tegnap este elég sokat köhögtem,és lehet,hogy ott megerőltettem valami izmot,mert köhögésnél ott fáj.ez tegnap este egyik óráról a másikra jött ki,a köhögés után,ezért arra gondoltam...de ki tudja..
2012. nov. 5. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a mandulád is lehet. Nekem is van úgy, hogy néha el kezd fájni, de aztán elmúlik.
2012. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem 1 hónapja volt gennyes mandulagyulladásom.Most vigyázok,hogy ne egyek-igyak hideget.Csak azt nem értem,hogy kívülről miért érzem?mert máskor,ha fáj a torkom,azt belül érzem csak.
2012. nov. 5. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, mitől lehet, de akkor forrót sem nagyon szabad enned, innod gondolom....
2012. nov. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom már régi ez a kérdésed, de neked elmúlt valamitől?Mert most én is ettől szenvedek, csak én olyankor fulladok. Elvileg pajzsmirigy gyulladás, de a leletek negatívak. Kaptam cataflán-vt de most sem jobb.
2013. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!