Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jönnek ki folyamatosan...

Miért jönnek ki folyamatosan a pattanásaim?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan kijönnek a pattanásaim még mielőtt az előzők elmulnának és nemtudok semmit tenni ellene napi 2x mosakszok nem kenceficélem magam semmivel és mégis tiszta hepe hupa az egész fejem némely patanásom bevan gyulladva pedig nyomkodni se szoktam és nem múlik el elegem van már ebből.
2012. nov. 5. 14:51
 1/3 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok és redkívül zsíros a bőröm ezt elfelejtettem leirni
2012. nov. 5. 14:53
 2/3 anonim válasza:
100%
a stressz miatt is előfordulhat illetve tusfürdő is lehet az oka.menj le bőrgyógyászhoz vagy kozmetikushoz!!!
2012. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltál már bőrgyógyásznál? Menj el, ha még nem. Ő ír fel rendes krémet vagy gyógyszert, ha úgy látja, akkor ki is vizsgáltat. Lehet akár valamilyen belső rendellenesség okozza a sok pattanást. Lehet hormonális probléma.
2012. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!