Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a fáradság ellen?

Mit lehet tenni a fáradság ellen?

Figyelt kérdés

mármint fél 7-kor kelek, estig dolgozom és 9, 10 felé már marha álmos vagyok

nem kávézom, nem is fogok, de lehet valamit tenni, hogy legalább éjfélig ne érezzek fáradságot?


2012. nov. 6. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Aludjál, ne kávézz!

Pihenj, akkor nem leszel fáradt!

2012. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szoktál aludni? Mennyit?... Többet aludj. xd
2012. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet tenni, csak pihenéssel és alvással. Ha reggeltől estig melóhoz, nem csoda, hogy fáradt vagy. Sokszor 8 óra is bőven sok, persze nem mindegy, mit csinál az ember. Ha csak déltől dolgozol, ne kelj fel fél 7-kor.

Ha nem kávézol, jó az erős forró fekete tea (1 filter, 3 dl víz, 3 perc), citrom (vagy tej) nélkül. Nekem mindig segít, de természetesen az alvást tartósan ez sem pótolja.

2012. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ki lehet számolni, ha fél 7-kor kelek és 22-kor legkésőbb alszom, akkor bőven eleget alszom.

és 8 órát dolgozom, vagyis 8 és felet, de 5-re érek haza vagy fél 6-ra az már szinte este, így értem

2012. nov. 6. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!