Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a gyógyszertúladoagolás...

Mik a gyógyszertúladoagolás jelei?

Figyelt kérdés

16/L

Nagyon elvagyok keseredve és most előbb vagyis 10 perce kb. 10 gyógyszert vettem be. Komolyan mondom. Nemmerem elmdnani anyunak. Nagyon furán érzem magam. Hányingerem van, fáj a fejem, hányingerem van , szédülők, furán látok, jó azért le tudtam írni csak nemtom furán látok. És nagyon álmos lettem. Mit csináljak?


2012. nov. 6. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit vettél be?
2012. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nemtom amit találtam gyógyszert. Meg 5 coldrexet.
2012. nov. 6. 16:27
 3/12 anonim ***** válasza:

attól is függnek a tünetek, hogy milyen gyógyszert vettél be

mondd el anyukádnak, ő fog tudni segíteni!!!

Mondjuk 10 perc alatt még nem szívódhatott fel, a tüneteket beképzeled, de beszélj az anyukáddal!

2012. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem képzelem be mert tényleg rosszul vagyok már fázom is. Anyunak már nem merem elmondani.
2012. nov. 6. 16:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várd meg amíg tönkre megy a májad a paracetamol túladagolástól, de ne szólj anyádnak... Mert az ijesztőbb, mint egy májtranszplantáció ugye.
2012. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kellene hivni a mentoket, mert veszelyes is lehet! Mindenkeppen szolj anyudnak!

En tudom mit beszelek, mert en is vettem be gyogyszereket es gyomormosast vegeztek nekem!

Majd irj mi lett veled!

17/L

2012. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MRC31 ***** válasza:
Mi nem tudunk segíteni rajtad, főleg úgy nem, hogy nem tudjuk a gyógyszerek neveit. Egy anya elgondolkozik ilyen esetben, hogy lehet ő tett valamit amiért ezt tette a saját gyereke, tehát merj őszinte lenni vele. Bátorság!
2012. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azonnal szólj anyudnak! Irány a sürgősségi.Ilyennel nem viccelünk.
2012. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóltam neki, hogy vettem be gyógyszert. De nagyon nem tőrődött vele. Csak annyit modnott hogy sokat vettél be és hogy csak azért modod hgy rosszul érzed magad mert valami miatt ideges vagy!! Nagyon jól esett amit mondott.
2012. nov. 6. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Hahó! Jól vagy? Mi lett Veled?
2012. nov. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!