Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb.1 hete nagyon keményet és...

Kb.1 hete nagyon keményet és vastagot székeltem és akkor kicsit fájt és vérzett. Attól kijöhetett egy belső aranyér? Többi lent.17L

Figyelt kérdés
Kívülről nem látszik semmi, de ha benyúlok a fenekembe akkor mintha kemény valamit éreznék. Reparon krémmel kenegetem 1-2 naponta, ez vajon belső aranyér? Elmúlik magától, vagy ha kenegetem?
2012. nov. 7. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet belső aranyér. Szerintem jobb lenne ha orvoshoz mennél. :)
2012. nov. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szeretnék orvoshoz menni...kicsit félek vagy nem is tudom. van rá esély h elmúlik ha reparon krémmel kenegetem?
2012. nov. 8. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Jobb lenne mégis, ha orvoshoz mennél. Nem kell ezt szégyellni, hiszen a doki sok mindent látott már. Mégis csak ő tud biztos megoldást.
2012. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett végül, elmúlt? Most nekem is ugyanez a problémám, és bepánikoltam.
2012. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm!

Végül a hétvégén nem mentem orvoshoz, de nem merem kijelenteni hogy elmúlt, de javult mert már mintha nem érezném azt a nyomó érzést a fenekemben. Konkrétan nincs tünet de még nem kiabálom el..

2012. nov. 12. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!