Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb oldali combtő Tompa...

Jobb oldali combtő Tompa fájdalom oka?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és kb másfél hónapja faj a jobboldali combtovem általában akkor inkább mikor nagyobb fizikai munkát végzek vagy sokat állok és ilyenkor van egy kis Derek fájdalmam is, voltam vele dokinal hogy nem e agyekservem van mert a jobboldali herem egy kicsit nagyobb és fentebb is van de megtapogatta és annyit mondott hogy semmit nemerez és lehet hogy majd később lesz sérv de még semmi t nem vesz észre. Akkor enis úgy gondoltam hogy sérv mivel a gojom fájt de mostmar ha megnyomom a here melletti combtő csobtot int akkor ott érzem a fájdalmat. Mi lehet a gond?

2012. nov. 9. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán prosztatagyulladás de ha nincs alhasi fájdalma és gyakori vizelési ingere akkor nem valószínű. Nem tudom milyen munkát végez pl. emel, hajol stb. ami eredményezhet gerinc illetve derék problémát. Sérvet is említ még itt és mint azt ahogy az orvosa is mondta a későbbiekben szóba jöhet ez de főként akkor ha gyakran emel, nehéz tárgyakat pakolhat például amivel terheli magát ami okozhat sérvet. Comb fájdalmat elég sok minden eredményezhet, mik is ezek például nézzük: izomrándulás, izomláz, sérülés, övsömör, csontvelőgyulladás, porckorongbetegség mint például a porckorongsérv. Aztán az ágyéki gerinccsatorna szűkülete, isiász, trombózis. Próbálok érdembeli választ adni önnek, itt részletes leírást is olvashat ezekről a betegségekről: [link] Tudja, Kedves Uram! Látatlanban nem lehet ezt így csak megmondani vagy gyógymódot találni rá na azt főként nem, csak sötétben tudunk tapogatózni ezért célszerű lehetne egy reumatológiai vizsgálat de ezt majd a háziorvos dönti el. 27 éves fiatalember, másfél hónapja van panasza amire itt próbál magyarázatot találni ahelyett hogy orvoshoz fordulna ezzel, bár gondolom talán épp az hogy munkája sem igazán engedi meg hogy el mennyen vizsgálatra de attól még ne hanyagolja el magát sem egészségét. Jobbulást!
2012. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és általában álló munkát végzek és nagyon ritkán szoktam emlegetni amúgy voltak vizsgálataim ver,vizelet,ultrahang széklet stb. És az eredmény bal vesemen homok és a prosztatam egy kicsivel nagyobb mint az átlag de a doki szerint a sulyomhoz képest megfelelő és ha nincs gond a vizelessel akkor minden ok. Pocakos vagyok és 12 eve alo munkam van a sexel sincs semmi baj. Ha nehezet emelek, sokat állok, és olykor ha sétálok lepeskor érzek Tompa fajdalmat
2012. nov. 9. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!