Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan ideges vagyok a...

Folyamatosan ideges vagyok a tanulás miatt, pedig közel 5 átlagom van. Hogy vegyem rá magam, hogy ne idegeskedjem túl magam? 9. vagyok, felesleges is még tanulni, úgyse számít. Nem tanulok, mert se kedvem, se erőm. Csak idegeskedek.

Figyelt kérdés

Hogy tudnám lazábban venni egy kicsit? Hogy ne idegeskedjek annyira egy-két 2-3 miatt? (1,2 még nincs is)

Holnap is két doga, és hót ideg vagyok, tanulni semmi erőm. Hogy vegyem lazábbra? (3 ra tudom amúgy, de ez még nem 5)


2012. nov. 12. 20:06
 1/5 shoona:D ***** válasza:
100%

ha izgulsz egyszerűen csak kérdezd meg magadtól:"Számít?"

mert nem !még nem! és ha most nincs kedved tanulni mégis magadra erőlteted akkor később sem fogod szeretni,úgyhogy inkább lazíts most minthogy később bukj el :)

2012. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hiába beszélem rá magamat, nem megy.
2012. nov. 13. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
felesleges??????? Te tudod hogy az alapján ismernek meg, alkotnak véleményt rólad atanárok ahogy most tanulsz??? Ha most ellazsálsz 11-12. be meg hajtasz (ha most megszokod a pihenést akkor nagyon szar lesz később) akkor meg nem fogják már elhinni a tanárok hogy azt tudod, mivel végig szarul tanultál... Nagyon keményen kell ilyenkor hajtani hogy jól ismerjenek meg!
2012. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, de tök fölösleges azért idegeskednem, mert nem tudok pár szót/mondatot. Tanulni meg se kedvem, se erőm. Ami megragad, meg napi max 1 óra tanulás, több idegileg lefáraszt.
2012. nov. 13. 23:02
 5/5 anonim válasza:
47%
Oooo.... Ha nem akarsz tanulni akkor mi a problema ?? Magadnak szerzed a szar jegyeket ezen meg nem gondolkoztal el ?! Ha tanulnal akkor nem lenne miert idegeskedni es tenyleg most itelnek meg a tanarok ha elszarod a jegyeidet most orokre elkonyvelnek ilyennek , en ezt fontolora vennem
2013. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!