Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyek az orvoslás úgymond...

Melyek az orvoslás úgymond női részei? Tehát amiket nő végeznek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
vérvétel
2012. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ápolók is többségében nők. A szülésznők szintén. Orvosok között is manapság több a nő...
2012. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, engem kimondottan az orvosok érdekelnek, nem a védőnők, ápolónők. Kérlek soroljatok minél többet!
2012. okt. 2. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármely orvosi szakterületen megtalálhatóak már a nők, legyen az fülész, ortopédus, sebész, nőgyógyász, onkológus, nefrológus, urulógus, immunológus, infektológus, és még sorolhatnám.

Talán a házi gyermekgyógyászok között több a női orvos.



Nem tudom erre gondolsz-e, vagy az orvosi beavatkozásokra. Mert utóbbira az a válaszom, hogy nincs női és férfi része. minden orvos minden orvosi műveletet végez a maga szakterületén.

2012. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak nők:) Ahol azért igen csak kisebbségben vannak, azok a sebészi szakmák, traumatológia.

Ahol több a nő, az talán a bőrgyógyászat, újszülöttgyógyászat, gyermekgyógyászat, patológia, de belgyógyászaton, szemészeten is sok a nő.

2012. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még!:) (Egyébiránt azért kérdem, mert felmerült bennem, hogy orvos legyek, és eltöprengtem, hogy azon belül mi passzolna hozzám.)
2012. okt. 2. 20:42
 7/10 anonim válasza:
Én a patológiát ajánlanám: az az orvoslás csúcsa. Senki alaposabban nem ismeri az emberi testet, mint a patológus. Mindamellett nincs tülekedés, orvosi műhiba és nincs kísértés parszolvencia ügyben
2012. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Fogorvos. Az en fogorvosaim kozul a nok tudtaak csak beadni az injekciot ugy, hogy ne erezzem napokkal utana is a helyet.
2012. okt. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a patológia tökéletes választás lenne...egy időben én is szívesen ráléptem volna erre az útra, de nem volt elég akaratom, meg hát fiatalon az ember nehezen hoz döntést, nem is tudja igazán mit akar
2012. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
agysebész, érsebész. A nők figyelmesebbek, türelmesebbek. Saját tapasztalat!
2018. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!