Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Újra szeretnék kondizni de...

Norbiii20 kérdése:

Újra szeretnék kondizni de viszont volt egy elég súlyos kulcscsont törésem. Szerintetek hogyan kellene újra felépíteni egy edzés tervet? Régebben már elég szépen fejlődtem, de mióta balesetem volt teljesen összeestem.

Figyelt kérdés
Voltatok már ilyen vagy hasonló helyzetben?

2012. nov. 12. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvossal beszéltél már? Az adott területet jelen esetben a teljes váll övet, illetve a mellet kis súllyal edzeném nagy szériával(25-30 ismétléssel) heti 3-szor legalább 1 hónapig, amíg meg nem erősödik. Bár a kihagyás miatt szerintem nem ártana teljes testet edzeni 1 hónapig. Illetve ízületvédő táplálék kiegészítőt is beújítanék.
2012. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Az orvosok javasolták a pihentetést.Eltelt 3 hónap, elkezdtem újra erősíteni de eléggé fájt.Szettem a csont erősítőt.Most remélem sikerül újra elkezdenem.
2012. nov. 12. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!