Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta kb.4-5 dl -t iszom...

Naponta kb.4-5 dl -t iszom tudom hogy kevés de egyszerűen nemtudsy inni valakinek hasonló bajával? Hogy vegyem magam hogy igyak

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 21:36
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírásért
2012. nov. 12. 21:37
 2/10 shoona:D ***** válasza:

egyszerűen csak gondolj arra hogy ez neked jó :)

mindig hordj magadnál egy üveget és ha ránézel igyál

(jó lenne ha napi 2,5 litert legalább meginnál,ami 5félliteres üveg),ha úgy veszed minden étkezési idő (reggeli,tízórai,ebéd,uzsonna,vacsora)előtt vagy után csak egy üveggel kell meginnod :)

ez még az anyagcserédet is meggyorsítaná

2012. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi igyekszem megpróbálni
2012. nov. 12. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, hogy a szervezet jelzi, hogy mire van szüksége. Tehát ha folyadékra van szükségem, akkor szomjas vagyok és akkor iszom. Igaz, néhány év óta divatba jött, hogy akkor is isznak az emberek, ha nem kívánják, de akár csak 10-20 évvel ezelőtt, amikor csak annyit ittunk, amennyit kívántunk, akkor sem száradtunk ki és nem volt több vesekövünk, stb., mint mostanában.
2012. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb ennyit iszom. Úgy vagyok vele, hogy ha majd kell a víz, akkor szomjas leszek és iszom. De pl.: egyél meg egy kockacukrot vagy egy kocka csokit és rögtön szomjas leszel. Én így szoktam.
2012. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2012. nov. 13. 19:05
 7/10 anonim válasza:
2.5 dl-es poharat tölts meg és azt idd meg ha ebből napi 6-ot megiszonl akkor már nincs baj szörp a viz helyett jobb mert szivesen iszodm ha tudod hogy 6 pohár kell akko iszol szivesen
2012. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hali! Én is iszonyú keveset iszom, sokszor hiába próbálok inni, nem tudok, mert visszajön, annyira nem kívánom...

Viszont tök száraz a bőröm, szóval valószínűleg mégsem ártana. Lehet, hogy nem valami jó a víz arrafelé, és azért sem szívesen iszol, próbáld ki, hogy ásványvizet kortyolgatsz (bár nagymennyiségben állítólag az sem jó)

2012. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem iszol, tönkre megy az érrendszered, mert besűrsödik a véred, alacsony lesz a vérnyomásod. Pár keksz, és igyál rá. Vagy valami ami után tudsz inni. Csak eleinte esik nehezedre, később fog menni magától
2012. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. nov. 19. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!