Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vékony vagyok, mit tegyek?

Vékony vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok hízni,pedig annyit eszek mint aki 2 hete nem evett.Mit tegyek?
2008. máj. 24. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Húha, hát rengeteg oka lehet annak, hogy annak ellenére hogy eszel, mégsem hízol. Számít pl. a korod, az is, hogy mennyit mozogsz, idegeskedsz, nincs-e valami rendellenesség a szervezetedben... Ha úgy érzed, hogy nem kóros, azaz nem betegség miatt nem megy a hízás, akkor talán első lépésként próbálj Centrumot szedni, ez igencsak megnöveli az étvágyat (tudom, hogy most is van,de hátha segít, ártani meg nem fog). Olyan ételeket fogyassz, amelyektől gyorsabban hízhatsz, de hirtelen hízni ugyan olyan rossz, mint hirtelen fogyni. Én megkérdezném a házidokit, ő biztosan okosabbat tud tanácsolni, és az egészségednek sem lenne hátrány.
2008. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszel, mégse hízol, akkor vizsgáltasd meg magad. Lehet pl. bélféreg is.
2008. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SirRasor ***** válasza:

Egész egyszerűen gyors az anyagcseréd. Ha bele döglesz se fogsz elhízni, ilyen a genetika. Inkább fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.


Izmosodni viszont tudsz. Sok evés, kevés kondi? Neeem. Ezt csináltam 2 évig és semmi hatása (én is eléggé vékony vagyok) Nem kell sokat enni, nem kell zabálni, viszont sokat kell sportolni. Jelenleg minden nap ~1 órát kajakozom, 7 km-t futok és ~1 órát úszom és most kezd látszani a fejlődés. Emellett nem eszem többet, mint máskor.

2008. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!