Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kisebb balesetem után nem...

Kisebb balesetem után nem szűnő fájdalmam van, ki mit javasol?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete kiment a bokám, nem tudtam ráállni, természetesen elmentem orvoshoz, megvizsgáltál, megröntgenezték, nem láttak maradandó károsodást. Csakhogy még mindig nehézkesen járok, és addig nem szeretnék visszamenni az orvoshoz, amíg nem tudom, hogy rendben van-e, hogy ennyi idő után is fáj. Tapasztaltak tanácsát szívesen várom!

2012. nov. 13. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
"ennyi idő után"? :) A rándulás/ficam hónapokig fáj! Nekem megrándult az egyik csuklóm októberben, még midig alig tudok fekvőtámaszba lemenni.
2012. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akarom mondani augusztusban rándult meg a csuklóm.
2012. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
menj vissza az orvoshoz, ő majd megmondja, hogy rendben van-e
2012. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Újabb orvos, újabb vizsgálat, semmit nem mutatott, de nemhogy csökkent volna, jobban fáj napok óta a lábam. Mit tegyek?
2012. nov. 20. 07:12
 5/8 anonim válasza:
a lényeg, hogy sokat pihentesd, nem tudom, erre mennyi lehetőséged van, de nem kéne erőltetni. akár egy bokavédőt is beszerezhetnél, de ha tényleg nem tudod, mi van, akkor kérdezz meg egy harmadik, akár negyedik orvost is. a gyógyulásodra ne sajnáld az időt!
2012. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
megfelelő a napi kalciumbeviteled? az segítené a gyógyulást.
2012. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem simán benne van még ez a 2 hét, hogy nehézkesen jársz. Meghúzódhattak a szalagjaid és azoknak idő kell mire újra rendbe jönnek.
2012. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pihentesd még egy hétig, de ha nem látsz javulást,mindenképpen menj el egy másik orvoshoz, ne szenvedj feleslegesen!
2012. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!