Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 176 cm vagyok, és 60-61 kg...

176 cm vagyok, és 60-61 kg körüli a súlyom. Pedig 2 hónapja még 64-65 körül voltam. Pedig eszek rendesen, ahogy eddig. Mitől fogytam?

Figyelt kérdés

Régebben is ennyi volt a súlyom. Mindig tartottam ezt a szintet, bár egyszer rövid ideig voltam 67-68, sőt 70 is. De 64-65 körül többnyire mindig voltam. Az étkezésem mindig ugyanaz volt.

Igaz, augusztus végén történt egy családi tragédia, ami megviselt ugyan, de közel sem ennyire, hogy így lefogyjak... Szoktam enni rendszeresen. Mindig amit épp megkívánok. Húst hússal, de pl. gyümölcsöket is.


Szóval nem értem... Mitől fogyhattam? Annyit még hozzátennék, hogy kb. másfél éve dohányzok. Állítólag attól is fogyhat az ember... De ha valóban amiatt van, akkor miért csak 2 hónapja kezdtem el fogyni? Pedig másfél éve szívom...


Köszönöm a válaszokat előre is!


28/F


2012. nov. 9. 16:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!