Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek. Meggyógyul?

Szerintetek. Meggyógyul?

Figyelt kérdés
Begyulladt az ujjam egy olyan 2 napja kb. kötöttem paradicsommal meg vettem be gyulladáscsökkentőt/advil/ És ma elmentem sebészetre, bekötötték meg bekenték betadinnal meg még valami mással és kaptam antibiotikumot.Holnapután megyek vissza.:D Szerintetek meggyógyul addigra ?

2012. nov. 13. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem párakötést kaptál. Ez alatt "beolvad", azaz egy gennycsap alakul ki a gyulladásos területen. Ezt várják. Az antibiotikum azért kell, hogy a környezetére ne terjedjen tovább a gyulladás.
2012. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaa és úgy kötötték be mintha ellenne törve az ujjam. Nemtudom csak rákent vmit és ennyi..mentem is. aztmondták ha addig nem javul akkor felkell vágni vagy nemtudom hogy mi ..attól meg nagyon parázok.:s
2012. nov. 13. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez így van. De ne ijedj meg, addigra nem gyógyul meg.
2012. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!