Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beveszek egy Rivotrilt...

Ha beveszek egy Rivotrilt mennyire lassulok le? Ha még soha nem vettem be nyugtatót.

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon be lassulsz, és nagyon álmos leszel. Nem ajánlatos szedni, mert könnyű rá szokni. Ha nagyon rá szokik valaki súlyos el vonási tünetek jelentkeznek. Van olyan akit kórházban tudnak le szoktatni róla. Ha nem orvos írta fel akkor ne szedd.
2012. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden ember szervezete másképpen reagál a nyugtatókra és az sem mindegy, hogy 0,5, 1 vagy 2 mg-osat veszel be. Nem kell olyan szélsőségesen gondolkodni, mint az előző válaszoló. Az ember szervezete egy idő után hozzászokhat, de csökkentett adagokkal minden gond nélkül elhagyható.
2012. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ, hogy 05-et, vagy 2-et, de aki nincs hozzászokva, még a kicsitől is beájul. Saját példámat tudom felhozni, 8 évig szedtem, majd egy terhesség bekövetkezte után minden további nélkül a 4. hétben letettem és egy darabot sem vettem be utána. Nem kell a rinya, hogy jaj csak kórházban tudom, meg orvosi segítséggel stb ezek csak kifogások. Ennek ellenére senkinek nem javaslom a szedését, mert a legszemetebb gyógyszer a világon.
2013. jan. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!