Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen kifogást mondjak orvosnak?

Milyen kifogást mondjak orvosnak?

Figyelt kérdés

Kicsit rosszul vagyok, semmi komoly, de pont elég, hogy kihagyjam a sulit. Viszont az orvosom hacsak nincs valami kicsit komolyabb bajom eléggé bunkózni szokott, pedig csak ritkán hiányzok suliból.

Van valami jó kifogás, hogy mondjuk napközben vagy este valami bajom volt, és nem feltűnő, hogy addigra elmúlt?


2012. nov. 14. 23:57
 1/6 anonim válasza:
Mondd, hogy hánytál reggel mert elrontottad valamivel a gyomrod.
2012. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet azt mondom majd, de még jöhetnek ötletek ha valakinek van.
2012. nov. 15. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Migrén, fejgörcs.

Azt úgy se tudja ellenőrizni.

2012. nov. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Este hőemelkedésed volt, nem érzed jól magad, szédülsz...
2012. nov. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hasmenés. vagy hányás. de a kettőt együtt ne mondd,mert akkor úgy jársz mint én,mikro semmi bajon nem volt , benyögtem hogy hánytam,hasmenésem volt és lázas is voltam,és egy hétig kaptam injekciót a seggembe :/
2012. nov. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5


Nem csak odaadták az injekciót, és aztán neked kellett magadnak beadni? Mert azt úgy sem tudják ellenőrizni.

Ha be kellett érte járni akkor szar ügy :D


Kösz a kifogásokat, csütörtök/pénteket "megnyertem".

2012. nov. 16. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!