Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj ha minden éjszaka...

Az baj ha minden éjszaka álmodom valamit? és hangosan beszélek?

Figyelt kérdés
minden éjszaka álmodom valamit, nem rémálom csak mindig valami normális hétkoznapi álom, és kivétel nélkul hangosan beszélek, ez probléméra utal?
2012. nov. 16. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki álmodik minden éjszaka, 3-4 álmot is akár. Az, hogy hangosan beszélsz szerintem nem feltétlenül kóros, lehet,hogy csak túl valósághűek az álmaid. De, ha nagyon feszengsz rajta, akkor fordulj orvoshoz.
2012. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3-4et? sokat emékezni is szoktam rá, de csak 1 re vagy 2 nem oszefugőre
2012. nov. 17. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom szoktad-e nézni a Nat geo-t ott szokott menni egy rövid (tényleg csak pár perces) műsor, ahol mindenféle témát kiveséznek pl a hallásról vagy hogy honnét ered a zene. És ott beszéltek az álmokról is és ott jött szóba, hogy egy éjszaka alatt hányszor álmodunk meg ezek milyen hosszúak. Sajnos nem jut eszembe a címe, pedig akkor tuti ráakadnál hamar.
2012. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!