Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13/Fiú létemre nő a mellem ez...

13/Fiú létemre nő a mellem ez normális, mi okozza? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Néhány ember szerint a agbonapehelytől van amit 5-éves korom óta minden reggel eszek.De én ebben nem vagyok biztos.Továbbá abban sem ,hogy jó témakörbe helyeztem a kérdést.
2012. nov. 18. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen hormon probléma lehet nálad. Orvoshoz kéne menned,hogy kivizsgáljanak. A gabonapehelynek biztos nincs ehhez köze
2012. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl magas az ösztrogén szinted. Ha jól emlékszem, egyszerű vérvétel+tabletta kombinációval kideríthető és kezelhető.
2012. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hormonális probléma lehet. Háziorvosnál kell kezdeni, ő majd beutal a megfelelő helyre.

Vagy magán orvosnál endokrinológust kell.


Ha esetleg túlsúlyod van akkor attól lehet egy kis "cici"-szerű zsírpárna, ezen a sport segít. És ne edd azt a vacak gabonapelyhet. Amúgy sincs benne semmi egészséges. Hízlal, üres kalória.


Egyél helyette teljes kiőrlésű kenyeret, sonkával, salátával. Többet ér!

2012. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez serdülőkori dolog is lehet , nekem is volt a barátomnak is . Ha nem hirtelen nőtt meg nagy valószínűséggel az , ez teljesen normális . Nekem is 13 évesen volt , nekem az orvos azt mondta minimum 1hónap és maximum egy év alatt múlik el , az orvos gyermekének csak az egyik nőtt meg , ilyen is előfordúlhat .
2012. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a gabonapelyhes dolog nem is olyan hülyeség, mert nem olyan rég volt róla szó, hogy a gabonapehely miatt kezdett menstruálni egy 5 éves kislány valahol külföldön.
2012. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi nagyon a segítséget amint lehet orvoshoz megyek vele (egyébként más tájékokon is túl sok a hormon úgy érzem)
2012. nov. 19. 18:47
 7/7 anonim válasza:
Tudom hogy régi a kérdés ... de mi lett ?
2015. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!