Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért idegesít, ha esznek...

Miért idegesít, ha esznek körülöttem?

Figyelt kérdés
Olyan szinten irritál, ha esznek körülöttem és hallom a rágást, a csámcsogást és az ehhez hasonló hangokat, hogy az szinte hihetetlen. Apukámmal nem tudok együtt enni, annyira. Meglátom, hogy eszik és olyan ideges leszek... Miért zavar ennyire? Mit tehetnék ellene? Az evés hozzánk tartozik, nem kerülhetem ki az evő embereket mindig... :(

2012. nov. 20. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyan az van velem is de én már megszoktam hogy inkább késôbb,egyedül eszek :ď
2012. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt szoktam. De ez nem normális állapot...:(
2012. nov. 20. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez van, és engem is apám idegesít leginkább. ha csak tehetem, nem eszek akkor, amikor a többiek. ha pedig mégis muszáj, elővesz a rángatózós ideggörcs és sírhatnékom lesz. ilyenkor (többé-kevésbé)észrevétlenül besurranok a szobámba és hallgatok valami jóféle metált.
2012. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Jó lenne tudni mitől van ez az egész, de baromira ideges tudok lenni én is. 19L.
2013. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ugyanez. Főleg a családi asztalnál suliba valahogy nem zavar de amikor itt ülünk 3an az asztalnál, síri kuss van és csak ahllom ahogy csámcsognak, rágnak meg ahogy ropog a kenyér...főleg ha valami zöldséget esznek, ahogy roppan a zöldség...nagyon idegesítő, legszívesebben mindig elfutnék mérgemben XD Szüleim meg sose értik mi bajom van de egyszerűen agyfenét lehet kapni ettől :D
2013. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én sem bírom a bármiféle rágást, cuppantást falra másznék tőle, a testvérem mindíg kell rágjon valamit, de jó hangosan és azt nem tudom elvidelni. Szörnyű, ha meg elmegyek, azt mondják, hogy tűrjem el mások társaságát és hogy szégyeljem magamat. Hol itt az igazság?!
2014. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ugyanez van...egyszerün undorító ahogy hallom a roppanást meg mindent...aztán meg mindig azt mondják h alkalmazkodjak...és h szégyelljem magam
2017. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nemtudom5501 válasza:
100%
Juj régi kérdés ahogy nézem, de most enis rakerestem mert dettó! Mizofonianak hívják ezt a betegséget!
2019. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Springrift válasza:
Ugyanez, bár nem szoktam elvonulni, de erősen vissza kell fognom magam, hogy ne üssem le a másikat aki eszik. Néhány osztálytársam kicsit hangosabban eszik, csámcsog is, na ott már ölni tudnék. De muszáj kibírni :)
2023. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!