Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, és gyakran...

12 éves vagyok, és gyakran szúr a szivem. Van amikor erősen, van amikor gyengébben. Néha a levegőt se tudom rendesen venni a fájdalom közben. Mi ez?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
orvos többet mondana szerintem
2012. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el ezzel orvoshoz, egyébként nem feltétlen a szíveddel van baj csak úgy érzed. A volt barátnőmmel is volt ilyen 13 éves korában elmentek orvoshoz, a szívével semmi baj nem volt, hanem a tüdejével voltak gondok, egy szövődmény maradt neki vissza amikor tüdőgyulladása volt, és neki is ugyanezek voltak a tünetei. Kapott valami gyógyszert meg 2 hetente kellett bemennie ellenőrzésre és ennyi. Amikor összejöttünk már rendbe jött szerencsére, de akkor is volt olyan hogy a háziorvosa időnként elküldte a tüdőgondozóba.
2012. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úú régen nekem is sokszor volt iylen és tegnap (pont tegnap) visszajött,mert felidegesítettem magam.lehet azért van,nagyon rossz aztán elmúlik.
2012. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szívszúrás nem szívrendellenesség miatt van, hanem általában pszichikai tényezők miatt.
2012. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is sokszor van/volt, levegővételnél pont olyan érzés, úgy szúr, mintha "eldugult volna" a szívem és nem tudna átmenni rajta egy hatalmas, érdes kavics. :D

Csináltak EKG-t kisebb koromban, de semmi abnormális dolgot nem mutatott.

2012. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jan. 4. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!