Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulaműtét után 3-4 héttel...

Mandulaműtét után 3-4 héttel érzett más valaki is ilyen keserű ízt a szájában? Tanácsok, amitől előbb megszűnik?

Figyelt kérdés

Október 26-án volt mandulaműtétem altatásban, a sebem szépen gyógyult és múlt hét óta már újra dolgozom, tehát elég jól vagyok, de kb egy hete ilyen furcsa keserű ízt érzek a számban, ami néha elég rossz.

Az ízeket sem úgy érzem még, mint korábban..nem tudom ez is mikor rendeződik majd..


Kérem válaszoljon, aki érzett hasonlót és tanácsokat nem várok, nem negatív válaszokat!

Előre is köszönöm!



2012. nov. 24. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis helyesbítek tanácsokat várok és nem negatív válaszokat! :)
2012. nov. 24. 22:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszert nem kell szedned? Antibiotikumot? Attól is lehet.

Bocs ha nem tudok segíteni, még nem volt ilyen műtétem, csak egy ötlet.

2012. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek antibiotikumot, csak két féle allergia bogyót -de ezeket május vége óta szedem, mivel csalánkiütéseim lettek a manduláimtól, ezért kellett kivenni őket-
2012. nov. 25. 12:42
 4/4 anonim válasza:

Én is érzem, de nem tudom mi lehet ez. Elég hátulról jön.

Neked lett megoldás, hogy mitől van/volt?

2016. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!