Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, ha valaki...

Mik a jelei annak, ha valaki idegösszeomlást kapott?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy olyan szinten ideges az illető hogy elszédül. A panaszát nem írta le, nem tudni mitől ideges így nem tudok semmi egyebet válaszolni. [link]
2012. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is több mint a semmi. Aki tud, még válaszolhat!
2012. nov. 25. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokkos állapot ,én nekem már volt.Amikor a páromat kirugták telefonon hívott,én pont a munkahelyemen voltam.Azt éreztem,hogy sírni akarok,de nem akartam mert a munkahelyemen voltam,és dolgoznom kellett.Viszont hogy nem tudott kitörni belőlem a zokogás,elkezdtem reszketni,és az egész testem görcsbe rándult.Aztán elvesztettem az eszméletem.Amikor magamhoz tértem a földön feküdtem,körülöttem álltak a kollegák és egy orvos aki beszélt hozzám.Értettem mit mondott,de képtelen voltam válaszolni.Kaptam egy nyugtató injekciót,attól jobban lettem.Másnap egész testemben izomlázam volt.Nagyon megijedtem.Elküldtek agyi MR vizsgálatra,de nem tudták elvégezni rajtam mert bezártság érzés miatt is rámjött a reszketés.Volt egy vészcsengő amit meg kellett nyomni,hát én rögtön megnyomtam.Azóta eléggé nehezen viselem a feszültséget,elvesztettem ott és akkor valamit.Türelmetlenebb lettem és érzékenyebb.
2012. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is!
2012. nov. 27. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!