Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz helyzetben való...

Stressz helyzetben való állandó köhögés (inger)? El lehet kerülni valahogy?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta szárazon köhögök, és ha ideges vagyok vagy stresszhelyzet alakul ki, akkor köhögési inger jön rám (érzem, hogy a tüdőmnek szükséged a köhögés, de fizikailag nem lenne szükség rá). Eddig senki nem tudott ebben segíteni, de úgy gondolom, hogy mentálisan (agyban) kell ezt a problémát megoldani valahogy! De hogy? Szenved valaki ilyesmivel?

2012. nov. 26. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, de szerencsére nagyon ritkán. A stresszt kéne valahogy elkerülni, jógával, egyenletes légzés figyelésével. Nekem a B vitamin is használ hosszú távon és a sok mozgás, elegendő alvás, kézimunka, mint relaxáció.
2012. nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Állandó izgalmi helyzetben kialakul nálam. Nem vagyok asztmás, tehát a levegővétel nem nehézkes, csak a hosszú évek alatt folyamatosan hozzászokott a szervezetem, és nem tudom mit lehetne csinálni ellene! Voltam már gyermekkoromban orvosnál is nála, de semmi :(
2012. nov. 26. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!