Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ártalmas az egészségre a...

Ártalmas az egészségre a héliumos lufi "szívása"?

Figyelt kérdés
én már sokszor próbáltam, de eddig senki se tudott nekem erre választ adni..remélem most kapok rá:)
2009. aug. 17. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lesz tőle de nem is oxigén amire a vérednek szüksége lenne maradandó károsodást nem okoz csak ha túlsokáig tertod benn és elájulsz az oxigénhiánytól
2009. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nah ez jó, megnyugtató:) köszi hogy válaszoltál.
2009. aug. 17. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártalmas ritkán használva.Mondjuk ha minden nap szívod az nem feltétlenül egészséges. De arra ügyelj oda, hogy amikor héliomot szívsz be, szívj be mellé levegőt is. Az agynak szüksége van az oxigénre, ha sokáig nem kap agykárosodás lép fel. Valamint ne tarsd lent túl sokáig, úgy nem lesz baj!

Jó szórakozást! ;)

2009. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, hamarosan akkor újra elhülyéskedek vele:D mert legutóbb 12évesen lógtam rajta sokat:D, most 17vok, ideje ismét kezdeni:P:D
2009. aug. 17. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!