Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van összefüggés a túlsúly és...

Van összefüggés a túlsúly és a magas vérsüllyedés között?

Figyelt kérdés
Évek óta magas a vérsüllyedésem; 38-50 közötti. Jelenleg 50. Már voltam góckutatáson, de sehol nem találtak semmit. A doktornőm, most, hogy nem tud mit mondani, közölte, fogyjak le és akkor a süllyedésem is helyre fog állni. Mikor 20kg-val kevesebb voltam, akkor is magas volt. Lehet valami köze a két dolognak egymáshoz?
2009. aug. 18. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A magas vérsüllyedési érték általában gyulladásra utal (ha tartósan magas, akkor lehet krónikus is, vannak egyéb állapotok, melyek még magas értéket okoznak, de gondolom, hogy a doktornő ezeket kizárta, én meg nem akarlak ijesztgetni). Én azt még nem hallottam, hogy túlsúllyal hozzák összefüggésbe...
2009. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából, csak a gyulladást említette.

Voltam nőgyógyászaton, hasi uh-on, fogászaton, fül-orr-gégészeten, de nem találtak semmi gócpontot.

Nyugodtan írhatod, amit tudsz, mert pont azért kérdeztem, hogy "okosodhassak" ez ügyben.

Pcos-m, tehát tele vannak a petefészkeim cisztákkal. Szerinted a kettő között lehet összefüggés? A ciszták és a magas süllyedés között?

Köszi a választ!

2009. aug. 20. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
igaza van az első levélírónak nekem hőemelkedésem volt évekig ,lázambulancián is voltam semmi és a fog"i"am csinálta.Talán ha elmennél erre a hőtérképes balhéra infraszomato vagy mi a neve már 9ezerért is megcsinálják Bp-en vidéken már 7ért is láttam.
2009. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!