Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség ez, és mit...

Milyen betegség ez, és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Állandóan fáradt vagyok, rossz kedvem van, ideges vagyok, nincs erőm semmihez. Tudom, ilyenkor azt szokták ajánlani, hogy tornázzak, de nem merek. Nem is tudnék belekezdeni, mert ráz a hideg, szinte rángatózok, volt már rá példa, hogy majdnem összeestem.


Szinte már semmire nem vagyok képes, csak aludni. Nem fog az agyam, iskolába nem tudok rendesen járni. Szeretnék, de először rendbe kéne jönnöm, mert így a sírógörcs kerülget, ha látom az egészséges, jókedvű osztálytársaimat. Én is szeretnék újra olyan lenni mint ők, de jelenleg mintha csak valami árnyék lennék mellettük. Szeptemberben még teljesen rendben voltam, új suliban elég jól indítottam, könnyen tanultam, nyugodt voltam stb. Most meg mint akit kicseréltek. Nincs bennem semmi kitartás, sőt már lassan életkedvem sincs. Tényleg nem túlzok, egyszerűen képtelen vagyok bármit is normálisan csinálni.


Mitől lehet ez? Kevesebb mint egy hónapja voltam vérvételen, minden rendben volt. Multivitamin kúrán túl vagyok. Azóta napi 3x 1 b-komplex, 1 omega3.


Előfordul néha 1-1 nap, amikor tűrhetően érzem magam, akkor el tudok menni suliba, de amint hazaérek le kell feküdnöm, és másnap reggelig alszok, akkor meg tiszta ideg vagyok, hogy nem tudtam tanulni semmit. Jegyeim egyre szarabbak, és 5 napból jó ha kettőt vagyok suliban.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy mászott ki belőle?



2012. nov. 29. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Mániákus depresszió, kezdetnek egy pszichológust javasolok.
2012. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!