Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tud ajánlani valaki egy jó...

Tud ajánlani valaki egy jó pszichológust Budapesten?

Figyelt kérdés
Az önbizalmammal és a szerelmi életemben vannak problémáim,ezzel kéne foglalkoznia az esetemben. Esetleg az is jól jönne,ha nem kérne tízezreket egy óráért. L/18
2012. nov. 29. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tavaly decembertől jártam Wágner Katalinhoz. Nagyon nehéz gyerekkorom volt, és ez egyre jobban nyomasztott. Több pszichológusnál is jártam előtte, de egyik sem tudott segíteni. Viszont ő általa sikerült túljutnom a nehézségeken, és ezáltal "meggyógyultam. Ő 5 ezer ft-ot kér 60 percre, de volt olyan hogy 110-120 percet is voltam nála egyhuzamban mert nem akarta félbeszakítani az "órát", és nem fogadott el több pénzt, csak a 60 percért járót. Ha érdekel az elérhetősége, emailben megadom. ili
2012. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!