Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy alkalmazzam a Solutio...

Hogy alkalmazzam a Solutio antisudoricát?

Figyelt kérdés
Most vettem egy üveggel a patikában, és a betegtájékoztató azt írja, hogy száraz bőrre vigyük fel, mert ha vizes felületre kenjük, akkor irritációt okozhat. Viszont olvastam itt gyakori kérdéseken olyat is, hogy az illetőnek ha tisztán használta, kimarta a bőrét, de 1:1 arányú vízzel való hígításkor nem. Tapasztalatok? Ki hogyan használja?

2012. dec. 1. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ne hasznald. tiszta aluminium az egesz borzaszto egeszsegtelen szetmarta a borom is. tenyleg ugy van h ha nedves borre vittem fel a falat kapartam volna le ugy csipett vagy ha mar felkentem es megis megizzadtam picit akkor ugy viszketett hogy nem lehetett kibirni. most ez hulyen fog hangzani de tudod mit probalj ki? ferfi old spice kek stiftet. champion vagy mi a neve. veletlenul probaltam ki a pasimet mert nemvolt ott az enyem, hat SOKKAL hatasosabb volt mint barmelyik deo ami nekem volt eddig, plusz az antisudorica. es meg aluminium sincs benne. nem tudom hogy csinaljak de nagyon jo en mar fel eve azt hasznalom :D


tudod az aluminium rakkelto egyebkent, en mikor vettem erosebb dezodort (=tobb aluminium) volt hogy voltak fajdalmas csomok a honaljamban tole napokig. nekem ez eleg volt, en megijedtem ettol, nem akarok ilyeneket magamra kenni. az antisudorica meg egy zsakutca. gondolom ugyis ki fogod probalni de majd te is erezni fogod mennyire rossz a bornek.

2012. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem se használd. Nagyon viszkettem tőle, és ha nem is ugyanannyira, de izzadtam is. Akkor mondtam le róla végleg, amikor egy türkizkék blúz volt rajtam, és megizzadtam kicsit. A S.A-tól hatalmas világoszöld folt lett a blúzomon. Ilyen azelőtt sosem történt. Azt hittem végleg kifakította, de szerencsére mosással kijött.
2012. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz :)

tegnap este már kipróbáltam, idáig minden oké, de ha gáz lesz, úgyis abbahagyom :)

2012. dec. 2. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!