Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőr alatt tapintható duzzanat...

Bőr alatt tapintható duzzanat ütés hatására, lila folt nélkül. Égő fájdalom. Mi lehet? (Húsosabb területen)

Figyelt kérdés
Többször vettem már észre, hogy nekem nem lilul be, csak megduzzad a helye. De akkor azt minek nevezzük? A lilaság véraláfutás. EZ mi?
2011. dec. 11. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Erősek a hajszálereid, ezért nem lilul be, csak a szövet törik meg. Borogasd, vagy fekete nadálytő krémmel kenjed, hamarább felszívódik a felgyülemlett folyadék. Ki ver ilyen gyakran?
2011. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a tippet is, bár nem vagyok az a kenegetős típus. Amúgy mondtam én, hogy vernek? :)
2011. dec. 11. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor ha nem vernek, akkor mitől van?
2011. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
magadat vered a falhoz?
2011. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akár el is eshetek. Vagy neki esek valaminek. Amúgy valóban ver, a párom, de mindkettőnk élvezetére, szóval nyugi :)
2011. dec. 12. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
nem normális dolog, hogy elesel! Milyen gyakran?
2011. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!