Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap delutan eleg erosen...

Tegnap delutan eleg erosen beutottem a konyokomet a falba, szerintetek menjel el vele dokihoz? Bovebben lent!

Figyelt kérdés

Tegnap delutan, vagyis inkabb estefele beutottem a konyokomet eleg erosen a falba. Eloszor csak egy pontban kezdett duzzadni, de aztan az egesz konyokom, es nagyon faj. Ma reggelre meg jobban bedagadt, ugyan ugy faj. Ejszaka jegeltem, de semmit nem hatot... gondolom 1-2 oras jegeles nem sok mindent tesz.

Szerintetek menjek be dokihoz, vagy varjak vele, hogy mi lesz?

Ui: Nem nagyon birom hajlitani...sot...meg a polot sem igazan tudtam egyedul felvenni. :/


17/F



2012. aug. 18. 10:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha megfogom a duzzanatot, akkor elegge szur..epp hogy hozza erek.
2012. aug. 18. 10:49
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos de vérduzzanatnak tűnik amit lehet le kéne színi.Ha nagyon zavar vagy nem javul elmehetsz az ügyeletre hogy megnézzék.Valószínű elküldenek egy röntgenre,hátha egy porc tört le,ha vér van alatta leszívják ha nem találnak súlyos dolgot akkor írnak fel rá kenőcsöt,fájdalomcsillapítót ami mindenképp hatásosabb mint a jég.Ha nincs is komolyabb bajod legalább nem szenvedsz és gyorsabban gyógyul.Javaslom nézesd meg most az ügyeleten vagy ami neked a legközelebb van,anyukád tudni fogja :)
2012. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,csak a jobb kezemen a középső bütykömön.Elmúlt magától pár hét alatt,de szerintem egy sebészet csak jó lehet,mert megröntgenezik és ha esetleg lehet hozzátenni valamit a gyógyuláshoz,akkor azt ők tudni fogják.
2012. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kosz a valaszokat.

Bioztos ami biztos, alig birom mozgatni, faj is eleg rendesen.

Nem kerul sokba benezek itt a varosi ugyeletre, aztan meglatjuk mit mondanak.

Max bekuldenek rotgenre es ha semmi nincs akkor nyugodtabban alszom majd es legalabb irnak ra valamit.

Ha meg nem kuld be, akkor ugy is bekoti szerintem, es nem kell attol felnem, hogy veletlen megmozditom v vmi.. :/ :)

2012. aug. 18. 11:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Jobbulást kívánok:)

Engem az előbb vágott fejbe testvérem gitárja, ahogy takarítottam. Még most is fáj egy kicsit:(

2012. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Valami nyomja kifele a boromet, es van egy olyan erzesem, hogy nem a duzzanat, mert sokkal kemenyebb.

Benezek az ugyeletre, itt van szerencsere 2percre.



Kosz szepen, majd irom, hogy mi van. :/:)

Add vissza! Ne sajnald, meg kell edzodnie. :)

2012. aug. 18. 11:11
 7/12 A kérdező kommentje:

Bekoltek balesetire.. :/

Valszeg porctores, esetleg csontrepedes...a tores nem valoszinu....de eleg szep lila. :/

2012. aug. 18. 11:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi történt.1 válaszoló voltam :)
2012. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet csontrepedés is, tényleg meg kéne röntgeneztetni, lehet, hogy begipszelik pár hétre, hogy nyugalomban legyen, ne tudd mozgatni.
2012. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

4 ora alatt.

Betegfelvetel

Vizsgalat

Rontgen (2)

Porctores, zuzodas stb..

Nem gipszeltek be, csak jo szorosan bekotoztek, majd 10 nap mulva kell menni megint.

Azt mondta a doki, hogy ezt nem fogja gipszezni, pont eleg a kotozes, ha vigyazok ra.

2012. aug. 18. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!