Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami vitamin vagy...

Van valami vitamin vagy gyógytea amitől több "energiám" lesz? Nagyon el vagyok lustulva mostanában

Figyelt kérdés
fogyókúrába szeretnék belekezdeni, tornázni szeretnék ha bele sem tudok kezdeni, ha meg belekezdek 5perc után kifáradok
2012. dec. 5. 10:01
 1/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok álmos vagy ilyesmi. csak annyit érzek hogy nincs erőm..
2012. dec. 5. 10:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Kakukkfű tea.
2012. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Oxy csepp! Pár cseppet kell csepegtetni a vízbe. Én edzés közben mindig azt iszom,tényleg nagyon jó! :)
2012. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasgasd át is sok lehetőséget találhatsz rá.

2012. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

en magamon azt tapasztaltam, h minél kényelmesebb életvitelt élek, annál kevesebb kedvem van mozogni. Ez egy ördögi kör, amiböl ugy lehet kilépni, ha akarateröm van elkezdeni. Aztán egyre jobban megy. De néhány tipp, ami nekem bevált:

- olyan sportot választok, amihez van kedvem. azt rendszeresen elöre meghatározott idöpontokkal csinálom.

- egyedül sokszor rossz rávenni magam. találj eddzötársat

- tüzz ki vmit celul, ami motivál. Pl futásnál félmarathon, v ilyesmi.

- a táplálkozásra muszály odafigyelni. zsíros kaják teljesen ellustítanak, vagy ha rendszeresen nassolok, telezabálom magam, semmi kedvem mozogni. egyszerüen akaraterövel vissza kell fogni magát az embernek evés terén. az elején nagyon nehéz, de aztán átáll a szervezet.


És végül kitartást. Sokszor nem esik jó. De küzdelem és fájdalom nélkül nincs fejlödés. Ezt tudomásul kell venni. A célokért meg kell küzdeni.

2012. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És nem ártana nézetned egy vérképet, főleg ha lány vagy, és rendszeresen menstruálsz, mert azáltal sok vasat veszít a szervezeted, és fiataloknál gyakori emiatt a fáradékonyság.

Ha súlyos a vashiány, a szervezet nem tud oxigént szállítani, és természetes, hogy kifáradsz.

2012. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!