Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan készítmény...

Létezik olyan készítmény vitamin amitől könnyebben lehet hízni, izmot építeni? Anyagcserét lassítani?

Figyelt kérdés
Pár éve testépitek és egyszerűen nem birok tovább fejlődni.Vékony izomzatú karcsú alkat vagyok.Ha minden este lefekvés előtt bevágok 2 zsíros kenyeret meg kb 100 gramm tömegnövelőt akkor sem sok marad rajtam illetve a zsírt a szervezetem pik pak lebontja.Hiába szedek fel 3-4 kilo zsírt keservesen ( 30 nap alatt) 2 nap munka meg 1-2 étkezés kihagyásával le is megy.Ja és ez úgy hogy nem dohányzom ( ha rágyújtok 2 sluk és rohanás a wc re). Valami olyasmi vitamin kéne amitől kissé lassulna az anyagcserém esetleg a szervezetem jobban beépítené a tápanyagot.Annyira irigylem az olyas srácokat akik lemennek edzeni heti 3 szor , hétvégén piálnak )nyomják a szintetikus drogokat ,alig eszik,alig edz és még így is izmosodnak.
2012. dec. 5. 17:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!